| analia_6778 a întrebat:

Mi-am instalat windows-ul astazi si nu imi merge suntul pe internet ( yautube, trilulilu) in winamp merge, am instalat din nou driverul pentru sunet si nimic, ma puteti ajuta cu ceva?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar in windows ai sunet?
Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter (ca alternativa - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services) si acolo din lista alege "Windows Audio". Porneste acest serviciu si sunetul o sa porneasca si el dupa ce instalezi si flash player.

Instaleaza ->Adobe Flash Player. Il descarci de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ Si debifeaza ceea ce-ti apare deasupra linkului de download! Vezi foto http://i.imgur.com/to4cu.jpg La mine a aparut McAfee dar la tine mai poate sa apara si google Chrome ->orice ar fi trebuie sa debifezi. Asa se instaleaza doar Adobe Flash Player. La instalare inchide toate programele + browserul. Succes!

| analia_6778 explică:

La windows audio imi spune ca e pornit, am instalat si Adobe si tot nu merge sad