| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat GTA IV si imi merge in lag! Se blocheaza din 10 in 10 secunde. Nu stiu ce sa fac.

Oricum NU ESTE DE LA CALCULATOR! Pentru ca imi merge BF3, FarCry3 pe ULTRA. Si de ce nu mi-ar merge GTA-UL?

Calculatorul Meu:
Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3. 00GHz (4 CPUs), ~3. 2GHz

RAM: 8 GB

Placa Video: AMD Radeon HD 7700 Series

2 răspunsuri:
| KoNeTi a răspuns:

Incearca sa mai scazi din grafici si sa pui rezolutia la 800x600. Bafta. Funda?

| WTFchannelRo a răspuns (pentru KoNeTi):

Nu este de la grafici. Daca dau pe High sau pe Low tot aia ii. Parca mai bine se misca pe High decat pe Low. Este de la joc.