| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat complet adresa de email de la contul de lol. Dar daca as sti macar primele 3 litere din ea mi-as aminti adresa respectiva si pot recupera parola de la adresa aia de email ca am bagat numarul de telefon si imi da codul si ma conectez dar cum pot face sa aflu macar adresa de email pe care am pierdut-o complet?

2 răspunsuri:
| 0ffliner a răspuns:

Daca e pe yahoo, parca era o optiune sa-ti aduci aminte de ea.

| 423423rw a răspuns (pentru 0ffliner):

Mamaa ce raspuns ma! M-ai dat gata sigur am sa gasesc acum. Da-te-n pizd* ma-ti de bou!