| DrMundo a întrebat:

Salut, un prieten si-a pierdut parola de la Yahoo, si cand da pe A m uitat parola ii da doar varianta sa-si trimita pe telefon un cod pentru schimbare de parola, dar el nu mai are numarul acela de telefon, ce ar putea face sa-si recupereze parola sau sa afle macar codul ce ii este trimis pe telefon (numarul de telefon acum nu mai exista si a incercat sa il recupereze de la Vodafone dar este imposibil), deci ar putea cineva sa-l ajute sa-si recupereze parola sau exista vr-un mod prin care si-o poate recupera? Funda pentru raspunsul cel mai bun

1 răspuns:
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu exista alt mod, decat sa pui un hacker sa i-o sparga. happy