| firedeaths a întrebat:

Mi se blocheaza calculatorul incontinuu de cand mi s-a ars o placa din el ce mi s-a ars este winfast px 8600 gt tdh si acum pot sa stau pe calculator numai pe messenger pe opera si alte chesti daca intru in joc mi se blocheaza eu pot lasa jocul in bara da daca il pun sa il vad se blocheaza nu prea stiu ce sa fac acum fara placa asta am 216 video rami si rami normali sa zic asa 2 gb

2 răspunsuri:
| firedeaths explică:

Mi se blocheaza pana si cand ma uit la film,,,

| UClujNapoca a răspuns:

Pai nu e evident? iti cumperi frumos o alta placa si ai rezolvat problema.e normal sa nu iti ruleze jocurile fara placa video