| Sacred a întrebat:

As vrea sa stiu de ce mi se tot reseteaza calculatorul cand ma joc un joc mai mare.Adica intru in joc, stau pe el vreo 20-30 minute si dupa aia se blocheaza pentru 1 min si se reseteaza singur.Problema o am de cand am pus o placa video noua de 512 mb.

Răspuns Câştigător
| Stefan94 a răspuns:

Problema poate fi de la joc (daca nu este compatibil cu placa video)incearca sa nu il rulezi pe maxim (cred ca medium pe 640x480 este ok) daca problema persista incearca sa cauti un update pentru joc.
P. S. Ce joc face figura asta?

2 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Ar tebui sa te uiti prin el sa nu aiba praf la sursa, sau la altceva. Il sufli si tu cu un aspirator.

| Sacred explică:

Mersi de raspunsuri, o sa incerc propunerile.Jocurile la care mi se intampla sunt Garry's mod 11, Tranformers revenge of the falen, Counter strike...cred ca atat, fiindca astea ma joc mai des.