| 3DPoke a întrebat:

Mi se blocheaza pc in ce sens imaginea sunetul si tot ce folosec incheata si nu mai am ce sa fac decat un restart...am 512 mg ram procesor AMD Athlod 1.4 placa vineo Nvidia Rova TNT2 32... ce pot sa ii faccrying?

MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Rikky554 a răspuns:

Restarteaza-ti Windows-ul.Sau alta chestie:Fai o defragmentare sau ia-ti de pe net Tuneup Utilities si programul acesta iti "face ordine in calc". Uite de ude poti lua Tuneup: http://www.softpedia.com/progDownload/TuneUp-Utilities-Download-4576.html

| 3DPoke explică (pentru Rikky554):

Windows-ul l-am facut si tot la fel face...o sa incerc si cu ala..Mswinking