| deyutza135 a întrebat:

Neata TPU deci nu mai stiu nici un joc si ma plictisesc am zis sa imi invat pentru maine si aproape ca le-am invatat pe de rost. In fine stie cineva un joc bun care sa te scoata din plictiseala. Nu mai am mult si adorm si mai ascult si o melodie care te adoarme mi se pare boier bibescu param param. in fine deci vreau raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| IAliveInHell a răspuns:

Darkensang,Shaya,Last Chaos,Brawl Busters,Dynasty Warriors,Asassins creed,Prince of Persia (Sands of time,The warrior whittin, The two thrones, the forgetten sands) ultimu ii cel mai tare, si mai era unu da nu-l mai stiu dar daca le treci pe astea de plictisesti numa incercand, Archlord, Wolf Team.Alt ceva nu mai stiu decat daca vrei ceva seriale triilers, Drame etc. astea iti mai dau.Altceva n-am. Sper ca ti-am fost de folos.

5 răspunsuri:
| IAliveInHell a răspuns:

Ce fel ca poate am eu idee?

| deyutza135 explică (pentru IAliveInHell):

Ceva actiune sau dress-up nu ma prea intereseaza gen metin m-ar interesa

| IAliveInHell a răspuns (pentru deyutza135):

Is bune?

| deyutza135 explică (pentru IAliveInHell):

Perfecte big grin

| maneavlad a răspuns:

Esti plictisit ca si mine men laughing in fine sa iti dau niste jocuri: metin2 RO, TIM, Fun, Dreams, Counter-Stricke(cs) 1.6, Transformice, TPPC este pe net..., Pokemon emerald e mai complicat cu asta big grin da gasesti tu! sper ca te-am ajutat