| Andreeimm a întrebat:

Nu inteleg! daca am o placa video integrata,nu pot sa o schimb cu o placa video dedicata? sau sa am placa video integrata si sa pun si una dedicata, adica sa le am pe amandoua?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Merg puse amandoua insa trebuie sa o dezactivezi pe cea incorporata pe placa de baza

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Poti avea doua dar nu le poti folosi pe amandoua simultan.

| T0T a răspuns (pentru VoidEternal):

Cum nu merge? Eu aveam 2 monitoare, unul băgat în placa dedicată, unul în placa de bază. Fiecare avea opțiuni pentru placa cu care erau conectate.