| Th3Li0N a întrebat:

Nu mi se porneste windowsul mi se incarca dupa aia mi se vede albastru scrie acolo ceva mi se reporneste si imi merge doar pe safe mode.Cum fac sa remediez problema? S-au necesita schimbarea windowsului am windows 7 ultimate pe 32 bit! Oare ce problema are? Si sunt si foarte ingrijorat deoarece nu imi recunoaste placa video pe safe mode adica nu merge nici un joc nici sunetul nu merge. Oare s-a ars placa video, sau ma ingrijorez degeaba? Sunt foarte speriat! FUNDA! Si in caz ca mi s-a ars placa video cat ma costa am laptop si am placa video nVIDIA dedicata s-au sa nu mi fi stricat chipsetul! OOO ma spariu singur. FUNDA

2 răspunsuri:
| RedBull69 a răspuns:

Schimbare Windows Ai Virusi Si Eu Tot Asa Am Patit Chiar Acm 2 Zile Succes! Funda?

| Th3Li0N explică (pentru RedBull69):

Deci ma ingrijorez degeaba cu placa video?