| Th3Li0N a întrebat:

Nu mi se porneste windowsul mi se incarca dupa aia mi se vede albastru scrie acolo ceva mi se reporneste si imi merge doar pe safe mode nu am antivirus.Cum fac sa remediez problema? S-au necesita schimbarea windowsului am windows 7 ultimate pe 32 bit! Oare ce problema are?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur, reinstaleaza windows-ul si baga neaparat un antivirus, altfel o vei pati din nou!

| Th3Li0N explică (pentru anonim_4396):

Cred ca mi s-a busit blaca video ca nu imi mere nici un joc si nici nu imi recunoaste. OOFF si eu am laptop.

| Bufferia a răspuns:

Placa de baza e de vina.asa a patit al meu, trebuie schimmbata.