| Rorschach a întrebat:

Nu pot instala messenger-ul
Imi apare urmatorul mesaj :
" Not enough free disk space to complete the installation.

Please clear at lest 100 MB of disk space and try installation again or use Yahoo messenger for the web ( no download or install required ) "
Insa in partitia unde am windowsul am spatiu de 45 Gb liber... nu inteleg, care e problema! Utilizez Chrome, insa am mai avut si inainte chrome pe pc, dar nu mi s-a intamplat niciodata acest lucru straight face
Dau fundita love struck

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Nu ai suficient spatiu acolo unde vrei sa-l instalezi, sterge cate ceva si incearca din nou, ai nevoie de 100 mb liberi. Du-te si sa click dreapta pe local disk C din My computer, si proprietati si vezi situatia memoriei.Keep Safe.

| Rorschach explică (pentru MisFit20):

Nu vezi ca am scris ca am 45 gb liber!? Doamne...