| Vlad_Ðeiü_1991 a întrebat:

Mi-am reinst windousu` si imi tot imi aparea o eroare cand vroiam sa intru pe messenger,am zis ok,il sterg si il reinstalez,dar a intervenit o alta problema, cand vreau sa il reinstalez imi zice : Not enough free disk space to complete the installation.Please clear at leas 100MB of disk space and try installation again or use Yahoo! Messenger for the Web ( no download or install required) Ma ajuta si pe mine cineva? big grin

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pai iti zice care-i baiul, nu ai suficient spatiu pentru a-ti instala programul.
App, programele nu se sterg, se dezinstaleaza.

| Vlad_Ðeiü_1991 explică (pentru Mădă0611):

Da,l-am dezinstalat, m-am expirmat gresit! Problema e ca am spatiu, pe un disk am 15 GB si pe celalat am 50 GB!

| Mădă0611 a răspuns (pentru Vlad_Ðeiü_1991):

Foloseste CCleaner si sterge si fisierele ramase dupa dezinstalare (Program files). Reincearca apoi.