| deeadpxx a întrebat:

Hey TPU,ma poate ajuta cineva? e urgent, va rog! am dezinstalat messu ..si acuma nu ma mai lasa sa-l instalez ..am tot descarcat ..mai multe versiuni, si dau dubllu click pe el si zice "not enough free disk spance to complete the installation."

please clear at least 100MB of disk spance and try installation again or use Yahoo! Messenger for the Web (no download or install required). dar am sters cel vechi si am dezinstalat tot ce tine de el, ce fac acum? ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Sterge din C sau D fisierele inutile de care nu ai nevoie si incearca iar.Descarca CCleaner si sterge chestiile de care nu ai nevoie.

| florentina1231 a răspuns:

Nu ai suficient spatiu! Trebuie sa stergi 100Mb ca sa iti incapa! Sterge ce nu ai nevoie

| deeadpxx explică:

Da,am sters dar tot nu ma lasa ..am incercat si aia.