| EdiT a întrebat:

OK gayz.deci mi-am cumparat Battlefield 3 de pe un site.Totul bine si frumos...am instalat origin, jocul...etc Dar cand ma joc merge sacadat ca dracu! Daca dau pe medium sau low tot acelasi lucru! Chiar si in MP daca ma joc tot sacadeaza (nu erau servere cu lag). Am un pc cam asa: procesor: QuadCore AMD Athlon II x4 630 (2.8 GHz)

placa video:ATI Radeon HD 4300/4500 Series (1 GB)

Sistem de operare: Windows7 32-bit

HDD: 500GB

RAM:3 GB

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Voi pe ce lume traiti mai? Auzi tu, bug de la ei... EdiT > Ma mir cum de iti merge pe mizeria aia de placa video.
Recommended system requirements for Battlefield 3
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
RAM: 4GB
Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950.
Graphics card memory: 1 GB
Sound card: DirectX compatibl sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

| EdiT explică (pentru KodrutZ):

Ce mizerie ma?

| KodrutZ a răspuns:

HD 4300/4500 e o mizerie entry level. Foarte probabil sa ai 1 GB DDR3 pe 64 de biti. Fie ei si 128, tot e cu vreo 4 ani in urma...

| OctaLoL a răspuns:

Este din cauza Placii Video! Acum serios este putin cam invechita! Adica HD 4300?
Iti recomand o placa nVIDIA GTX 560! O poti gasi aici:
http://www.emag.ro/......N56GOC-1GI

| JawS a răspuns:

Incearca aici : http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx, si vezi selecteaza Battlefield si vezi ce iti lipseste, bafta!

| JawS a răspuns:

Selecteaza jocu aici : http://www.systemrequirementslab.com, si vezi ce nu este bun in PC.