| vlad2011 a întrebat:

Plss, sunt f disperat.Ieri mi-am luat laptop si avea windows 7 professional. L-am inchis aseara si l-am deschis dimineata dar apare ceva ca nu s-a inchis corect si ma pune sa aleg mai multe variante; start windows normaly, start safe mode si altele, am incercat fiecare dar acelasi lucru, imi apare starting windows si apoi cursorul si negru in jur.CUM REZOLV plsss.Are antivirus da ieri mi-am bagat gta 4, prototype si cyisis 2.PLSS FUnda.

2 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Apasa enter pe "stars windows normaly" P.S:jocurile nu au nicio treaba si eu le am pe astea 3 si nu a patit nimicwinking

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Daca iti face la fel, dai pe "start in safe mode", si apoi fa-i un system restore la o data anterioara ( ai acolo... o alegi pe cea mai veche... asta ar fi inainte sa instalezi driverele sau jocurile cred ).Si nu mai ai probleme.