| andreylupu07 a întrebat:

Buna TPU am o problema la Yahoo. Intru pe messenger si cand scriu contul si vreau sa intru imi zice ca parola nu e buna... Apoi am zis sa intru pe Y! Mail si acolo imi zice tot la fel. Ce s-a intamplat? De ce imi spune asta? Ce pot sa fac avand in vedere ca la raspunsurile alea doua imi amintesc doar unul dintre ele? Ar fi ceva sa astept?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa astepti, daca nu stii raspunsurile sau daca nu ai varianta de schimbat parola cu numarul de telefon, nu prea ai ce sa-i faci. Incearca ori sa-ti aduci aminte raspunsurile si sa schimbi parola, ori sa vezi sa nu introduci vreun caracter gresit la parola.

| Claudiu_Petrescu_1990 a răspuns:

Ori ai uitat parola, ori cineva ti-a aflat id si ti-a schimbat parola n-ai ce face.