| Fl4V1US a întrebat:

Pune o întrebare

Cauta

Caută întrebări şi răspunsuri
Jocuri PC / Online
Fl4V1US
Alege un răspuns câştigător
Salut!

Am si eu o problema cu PC-ul, mi-a dat odata acel blu si de atunci câteodată imi pornește si dupa ce navighez vreo 5-10 mi se blocheaza du nu ii mai pot face nimic dc sa ii dau restart, iar cateodata cand incerc sa il pornesc doar incepe sa porneasca dar nu imi apare nimic pe monitor. Ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Desfaci carcasa pc-ului.
Scoţi placa video, HDD-ul şi ramii eventual şi-i cureţi de praf. Chiar şi sloturile dar cu mare atenţie să nu rupi ceva.

| Cristian_Radu_1997 a răspuns:

Este de la placa video sau de la rami

| Fl4V1US explică (pentru Cristian_Radu_1997):

Am schimbat rami si tot asa face!