| Fl4V1US a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul, mi-a dat odata acel blu si de atunci câteodată imi pornește si dupa ce navighez vreo 5-10 mi se blocheaza du nu ii mai pot face nimic dc sa ii dau restart, iar cateodata cand incerc sa il pornesc doar incepe sa porneasca dar nu imi apare nimic pe monitor. Ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Repara windows-ul

| Fl4V1US explică (pentru CatalinVictor1985):

Am incercat!
Si tot asa face.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Fl4V1US):

Acum depinde ori e windows-ul cu probleme ori ai vreo piesa busita.
Cheama pe cineva care stie sa umble la unitate si in unitate(daca este nevoie) sa vada despre ce este vorba