| Mihai2001ionut a întrebat:

Puteți să îmi spuneți dacă există diferență de grafică între far cry 5 și far cry new dawn? Eu unul nu cred că sunt diferențe de grafică plus că far cry new dawn este continuarea lui far cry 5. Vreau să știu și părerile voastre

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu exista nici o diferenta la capitolul grafica. Amandoua sunt construite pe Dunia 2.0, meniul la grafica este exact acelasi, cu exact aceleasi optiuni. Texturile au aceeasi fidelitate, niste schimbari pentru mediu post apocaliptic, in rest este copy paste.

2 răspunsuri:
| adyurs a răspuns:

Diferența grafica este prezentă dar este aproape insesizabila.

| Mihai2001ionut explică (pentru adyurs):

Trebuie să ai ochi foarte buni ca să îți dai seama de este o diferență între cele două jocuri la capitolul de grafică