| TheLightBringer a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste shootere cu alienii(E. T.). In genu sa te duci pe alta planeta si sa te lupti cu e. t. sau sa invadeze ei terra...sa aiba si o grafica frumoasa. daca se poate.

Răspuns Câştigător
| cobr2aghtc a răspuns:

Alien vs Predator
Halo 3
Lost Planet 2
Portal 2

1 răspuns:
| art1stu a răspuns:

Salut, am eu cateva recomandari:
-Crysis 2, un joc extraordinat cu o grafica uimitoare, uite-te pe YouTube mai intai, o sa te convingi singur.
-Gears of War 2-3, partea a 3-a se poate juca momentan doar online, dar in curand va iesi si Single player, este super jocul uite-te deasemnea pe YouTube.

Cam astea sunt jocurile pe care le joc big grin, mi-e imi plac, bft!