| anonim_4396 a întrebat:

Recrutam oameni priceputi in c++, c, sharp, javascript sau in modelare 3D pentru un proiect european (se castiga bani) add: dan_parkour_boy sau djantic92
Cine se pricepe in C/C++, sharp, javascript sau in modelare 3D si vrea sa castige niste bani? E vorba de un proiect european. add: dan_parkour_boy sau djantic92

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Da, deci "parkour boy" si inca unu de 19 ani ne 'recruteaza' pentru programare ba mai si platesc. Chiar pare credibil.