| Funditaarepapion a întrebat:

Naruto vs Sasuke! Cine castiga? Si cine ati vrea voi sa castige?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| ToxicSmile a răspuns:

Sasuke ^^
Dar din pacate castiga Naruto. :[

| Iubibilăă a răspuns:

Naruto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e categoaria "adolescenti" nu categoria "intrebari idioate despre personaje din anime-uri".
Sa fii iubit!

| Funditaarepapion explică (pentru anonim_4396):

Sunt noua! Mi-am facut contul acum o ora...cred. Nu am stat sa ma uit la toate categoriile si nu stiam la care sa pun. Acum am vazut ca exista si "Benzi Desenate", asta este happy altadata i-au in calcul. Si nu sunt intrebari idioate straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Funditaarepapion):

Cum spui. Sa pasti feri...adica Paste fericit!

| Funditaarepapion explică (pentru anonim_4396):

Ms la fel!