| tay587458975 a întrebat:

Sa trec la subiect.
Ghh.....Asa,cand intru pe un servar de minecraft de intrat intru dar cand imi apare mapa si toate cele nu ma pot misca si nici sa ma uit in sus sau in jos si zice ceva sa confirm parala dar care parola nu stiu.
Va rog ajutati-ma ca vreau sa joc cat mai curand

FUNDAAAAA!

3 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Scrii /register si dupa de fiecare data cand intri sa scrii /login

| tay587458975 explică (pentru q12):

Da scriu /login si imi cere sa confurm parola

| KiLl3Rady a răspuns:

Păi dacă îţi zice confirmare parolă, aia inseamnă că cineva are numele tău si joacă pe serverul respectiv. Deci dacă joci minecraft(cracked) incearcă să-ţi schimbi numele.