| shezamy a întrebat:

Sal all... Am un procesor-AMD Sempron(tm) 140 Processor, MMX, 3DnEW, 2. 7GHZ Placa video-NVIDIA GeForce 6150 SE 512 MB Rami-1918 MB si imi merge naspa.am instal gta sanandreas mere in reluare, fifa 07 mere in reluare aproape orice joc, jocuri onlyne unele merg in reulare.Dc? ce ar trebui sa schimb ajutati-ma plizzzz.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa-ti iei o placa video mai buna deoarece aceea pe care o ai nu are destui "cai putere"

| shezamy explică (pentru Zangetsu):

Aha ms.deci procesoru e bun? nu trebuie sal schimb?

| shezamy explică (pentru Zangetsu):

Ms.deci procesoru e bun? nu trebuie sal schimb?

| shezamy explică (pentru Zangetsu):

Deci procesoru e bun? nu trebuie sa-l schimb?

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Si procesorul e slab, dar pentru gta san andreas si fifa 07, e bun

| shezamy explică:

Aha.deci procesoru e bun? nu trebuie sal schimb?

| shezamy explică:

Deci procesoru nu trebuie sal schimb? e bun asa?