| shezamy a întrebat:

Sal all... Am un procesor-AMD Sempron(tm) 140 Processor, MMX, 3DnEW, 2. 7GHZ Placa video-NVIDIA GeForce 6150 SE 512 MB Rami-1918 MB si imi merge naspa.am instal gta sanandreas mere in reluare, fifa 07 mere in reluare aproape orice joc, jocuri onlyne unele merg in reulare.Dc? ce ar trebui sa schimb ajutati-ma plizzzz.

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

Ai incercat sa faci update driver-ului de la placa video? pe site-ul celor de la nVIDIA poti face trebuie asta.Tin minte pe vechiul meu pc cu placa video de 64 mb imi mergeau bine ambele jocuri mentionate de tine mai sus.Asa ca stai lin placa video iti suporta dar poate driver-ul e de vina. Sper ca te-am ajutat.

| shezamy explică (pentru dgeko):

Aha o sa incerk mersi

| shezamy explică (pentru dgeko):

Auzi da cum sa fac upload k nu reusesc?

| dgeko a răspuns (pentru shezamy):

Intri pe www.nvidia.com alegi USA/Canada => Drivers => GeForce Drivers => Automatic Driver Detection =>
AUTO-DETECT YOUR GPU. Daca nu iti gaseste asa cauti manual mai jos la Manual Driver Search => alegi modelul
placii video si ar trebui sa gasesti acolo.Cam atat ar fi de facut dar vezi ca merge doar cu Internet
Exlporer

4 răspunsuri:
| Mosternag159423351 a răspuns:

Nu-i buna placa video.