| Th3Li0N a întrebat:

Sal am procesor Intel pentium 3ghz, ram 2gb, placa video ati raedon HD 1gb GDDR3, HDD:80GB,Citestebig grinVD,CD, imi va merge toate jocurile posibile pana in prezent? adaug si inca 2 gb ram ziceti-mi va rog!

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Pe dracu.

| xtreme95 a răspuns:

O sa trebuiasca sa fi mai exact putin, ce tip de ati radeon? ce frecventa au ramii?
Daca ramii sunt de frecventa 1000+ si placa video model aprox 5570 raspunsul este da.(iti vor merge jocurile aparute pana in prezent dar la limita)

| Th3Li0N explică (pentru xtreme95):

Placa ati raedon 5550 HD 1GB GDDR 3 RAMbig grinDR2

| Raducu95 a răspuns:

Procesorul este single core banuiesc
iar placa video fiind gddr3 nu e prea buna
deci nu, nu iti vor merge toate jocurile pana in prezent
poate iti merg dar sacadat [ chiar daca pui inca 2 gb ram ]
funda?