| Popa_Petru_1995 a întrebat:

Sal cand vreau sa descarc o aplicati imi apare eruaria asta din pacate magazinul google play s-a oprit pe tableta smart pad 1010i

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Eu iti recomand, sa revi la "setarile din fabrica", deoarece tableta e supraincarcata, si nu mai face fata.Succes!

| Popa_Petru_1995 explică (pentru daassh):

Am facut amundoua variante si tot nu reusesc alte metode sunt am varianta de google play 3.8.17 si am android 4.0

| Popa_Petru_1995 explică (pentru daassh):

Am incercat in toate felurile si tot nu merge am versiune de google play 3.8.17 si am android versiunea 4.0

| daassh a răspuns (pentru Popa_Petru_1995):

Si eu am tableta tot ccu 4.0(android) si google play 3.8 la fel ca si tine, dar daca imi resetez tableta, apoi merge bine.Succes!