| Petrolistul_Cristy_1994 a întrebat:

Detin o tableta Kennex T7021 si de curand mi-am instalat pe ea Magazin Play.Mi-am facut cont,am acceptat tot, etc dar cand sa descarc vreun joc imi apare:"Din pacate magazin google play s-a oprit".Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| razvanelu67 a răspuns:

Din ce am vazut pe internet e ceva normal ca modelul Kennex T7021 sa aiba probleme cu aplicatia Google Play
http://www.androidworld.it/......ot-132709/

Cred ca e un ghid care te va ajuta, dar este in alta limba

2 răspunsuri:
| razvanelu67 a răspuns:

Iti trebuie o aplicatie ca sa poti descarca de pe Google Play, se numeste : Servicii Google Play

| Petrolistul_Cristy_1994 explică (pentru razvanelu67):

O am deja.Si tot nu merge! sad