| elena777x a întrebat:

Hei! Am un telefon Allview a5 duo, când intru la mesaje fără sa trimit mesaj îmi apare "mesajul nu a fost trimis". Știe cineva cum rezolv? Mulțumesc. Dau funda!

2 răspunsuri:
| OvyBluRay a răspuns:

Ai incercat sau a incercat altcineva sa trimita un mesaj dar nu se poate pentru ca ori nu este nr valid ori nu ai credit minte etc, incerca sa intri acolo la mesaje si sa stergi totul din delete al messages

| elena777x explică (pentru OvyBluRay):

Am făcut asa cum ai zis, le-am șters. Dar tot îmi apare... Și sincer devine enervant. sad