| Ioan489 a întrebat:

Mi-am facut un card maestro la brd si am incercat sa-l adaug la contul meu de paypal, dar mereu imi da eroare la numarul cardului ( ala mare ). Care sa fie problema? Sa ma duc la banca sa vorbesc... poate nu este activat pentru operatiuni online? Sau ce are?

Răspuns Câştigător
| zwargolak a răspuns:

Du-te la ban ca si explica-le problema. s-ar putea sa nu fie activat internet bankingul. daca l-ai facut zilele astea, asteapta pana luni. si du-te la banca, vezi ce zic aia.