| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Acum 3 zile mi-am cumparat un telefon Acer liquid e2! Am observat la el ca bateria se descarca foarte foarte repede nici o zi nu tine si cand nu-l folosesc tot se descarcacrying(((Pls ajutor ce pot sa-i fac este nou telefonul l-am luat de la abonament pls dau fundacrying(((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, din pacate la cumparare trebuie tinut cel putin 2 zile la incarcat fara un pic de folosire. apoi trebuie pus al incarcat cand telefonul are 14-1 baterie.
Din apcate, trebuie sa ai schimbi bateria de la telefon, prin magazinele Orange, vodafone...etc
funda?