| adrian9811 a întrebat:

Sal TPU am descarcat azi tdu 2 l-am extras si am dat mount ca sa-l instalez dar imi da o eroare ceva cu windows NT5.1 service pack 3 ...inainte sa-l descarc am vazut ca cere windows service pack2 iar eu am service pack 2 si nu stiu de ce nu merge?

daca pueti sa ma ajutati dau funda

2 răspunsuri:
| adrian9811 explică:

Nu am instalat jocu doar l-am extras iar cand deschid auto play imi da eroare

| TheNewSanta a răspuns:

Sall nu stiu daca va merge metoda asta, dar totusi incearca...big grin
Click dreapta pe iconta jocului-->Properties-->Compatibility si acolo va scrie Compatibility mod si va fi o casuta de bifat...o bifezi si selectezi in tabul de dedesubtul ei Windows Service pack 3... sper ca te-am ajutat