| Zipon300 a întrebat:

Vreau sa imi instalez un program, acela fiind paint.net. Dar cand il instalez imi da o eroare cu Windows 7 sp1 or newer required (sper ca am scris bine), si cand imi instalez sp1 (service pack 1) imi da o eroare cu : http://i.imgur.com/7s9BcPf.jpg (v-am lasat o imagine ca sa nu scriu tot...), am instalat si ce scria acolo cu "Check for System Uptade Readiness" si tot nu merge... Va rog sa ma ajutati!

Ma scuzati ca am ales aceasta categorie dar nu am stiu ce sa aleg...

Care ma ajuta ii dau funda...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Instaleaza sp1 din update! Trebuia sa instalezi un windows care are sp1 incorporat, da...e greu cu stiinta asta!

| Zipon300 explică (pentru K0sti):

Am incercat si nu imi apare nici-un update nou, zice ca le-am instalat deja pe totate (chiar daca nu e asa)