| SlendeR a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu o chestie, tot incerc sa instalez Camtasia Studio 7, iar cand sa-l instalez imi zice nu stiu ce eroare de DLL la windows (stasti linistiti, am facut updadeurile) am mai incercat, dar problema persista, ce sa fac? P. S: Am windows 7 service pack 1, mersi

1 răspuns:
| hugo a răspuns:

Pune un screen cu eroarea care ti-o da, da'mi un mesaj PM daca nu iti raspund aici, sau te ajut pe mess, Crist_0804