| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am o problema am un wireless canyon si am o problema am bagat tot in el cabluri in spate si un cablu de la router in unitate si pe cel de la unitate in router problema este ca, cand dau sa ma conectez la adresa routerului 192.168.1.1 nu vrea sa mi se conecteze cum fac sa intru sa mearga in meniul routerului sa pot sa-l instalez

1 răspuns:
| UltrYT a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FU1_pWNW30M: nu stiu daca as fii putut te-asi fi ajutat dar totusi uitete la clipul ala poate te ajuta sa te apuci de jocul ala :))