| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am o problema am un wireless canyon si am o problema am bagat tot in el cabluri in spate si un cablu de la router in unitate si pe cel de la unitate in router problema este ca, cand dau sa ma conectez la adresa routerului 192.168.1.1 nu vrea sa mi se conecteze cum fac sa intru sa mearga in meniul routerului sa pot sa-l instalez

2 răspunsuri:
| singuraticul21 a răspuns:

Rautaru are un system udtc in el stergel scoate toate firele instaleaza programu inapoi baga firele si va merge s-a sters o fila din registru si de aia nu merge

| Strictor a răspuns:

Sa sti ca eu nu am procedat asa eu nu am instalat CD-ul ala pentru ca nu imi este de folos. Iti trebuie doua cabluri: Intai contectezi cel de-al doilea cablu care ti-l cumperi; il bagi in mufa albastra de la Router (De la Modem la Router) si pe urma il ai pe cel actual adica al tau care il aveai de mult il bagi in calculator o si in Router in orice slot 1-4 (De la Modem la Router si de la Router la Calculator) si asta este tot. Sper ca am fost destul de explicit. Daca nu intelegi cheama pe cineva sa te ajute nu incerca tu ca asa il vei strica.