| neftitersezes a întrebat:

Am o problema cu csu'...Dau dublu click pe iconita jocului apare o imagine neagra iar dupa aia apare o eroare:hl.exe

Ce trebuie sa fac sa imi mearga csu'? Mentionez ca am windows 7 ultimate 32 bit processor: AMD sempron(tm) Processor 2800+, ~1. 6GHz Chips Type ATI Radeon 9200

2 răspunsuri:
| SleeD a răspuns:

Click dreapta pe executabil -> Proprietis -> Compatibility -> Bifezi Run this program in compatibility mode for: -> Windows XP ( Service Pack 2 ) Done!