| YooAl3x a întrebat:

Sal Tpu.Am un router care l-a luat tata de la un prieten este decodat fara parola! Si eu am internetu de la RDS prin cablu as vr sa pot baga cablu de la internet in router! Se poate face doar ca atunci cand l-am bagat a mers totul bine! S-a aprins am intrat intru-n browser si am scris 192... ce mai trebuie si nu se aprindea stie cineva dc? Dau funda va rog

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Vezi ce model e routerul si cauti pe net manualul de utilizare.

| MrAnderson a răspuns:

Pai...nu ma pricep la netul de la RDS, dar stiam ca ai nevoie de o conexiunea cu username si password, ca n-are nici o legatura cu ce parola ai pe router.

| YooAl3x explică:

Da dar asa este cu user si pass dar eu m-am conectat prin cablu dar vreau sa bag cablu de la rds in router si nu stiu cum se configureaza un router nu are CD...