| iflroin1999 a întrebat:

dati-mi si mie un metin misto dar nu valmondial, mondial, dinamik, tim, fun, rospeed, style, hammer. altul misto rate mari cu itm bune la mag si pvm merge si daca ie pe hamachi da sam idati retelele si sa nu-mi ziceti de GX can umi place funda plzz. (am pus la aceasta categorie ca la jocuri n uraspundeti)

Răspuns Câştigător
| UraganGeo77 a răspuns:

Ial pe asta sigru o sati placa e in germaan am l v 146 intr-o saptaman am facut lv da sa stii ca rata se schimba cu ziuao da si max lv e 225 link: http://celestial-world.info/home/S1/

| YoGabytzu a răspuns (pentru UraganGeo77):

Nasol celestial:@

5 răspunsuri:
| iflroin1999 explică:

Credeam cam pus si united nu-mi place ie naspa aleg primul raspuns ie super serveru

| Bogdanel123 a răspuns:

Stiu eu un server super tare (Mt2United) e cel mai tare server... nu ai iteme din care poti evolua dar ai magnetica nimfa etc si la armuriei ai dga cea mai buna armura dar otelul pica in redforest usor... uite site www.Metin2United.com

| YoGabytzu a răspuns:

Http://metin2monster.tk/ server online 27/5 dar merita intraa

| YoGabytzu a răspuns:

Http://metin2monster.tk/ intra nu ai ce pierde