| anonim_4396 a întrebat:

Sal,TPU!
Ma dresej jucatorilor de Metin2.
De curand(o saptamana aproximativ) s-a deschis un nou server de metin2, metin2skelleton!
Server cu ratele 500%,dar cand este GM, SGA(tot timpulrolling on the floor ratele la XP sunt 1000%,as vrea sa va invit si sa jucati,se cauta oameni pentru post de membru staff.
Server foarrte frumos va asteptam pe toti!
Si a da are cuferul uncenicului,upgrade se ia de la cetateanul turmentat,este inplementat azrael,mountii, event cufere clar de luna non stop(la fiecare cufar pica inel xp/mount/perle/scoici.
Va asteptam pe server!(Server non-mod)

2 răspunsuri:
| RedWolfX a răspuns:

Cred ca e bun serverul, dar, ne dai si noua site-ul pentru ca daca scriu pe google Metin2 Skelleton nu apare.

| anonim_4396 explică (pentru RedWolfX):

Http://www.metin2skelleton.tk/
Trebuia doar sa scrii metin2skelleton=))