| Andreeas2011 a întrebat:

Sal tpu.Mai demult am descarcat spiderman web of shadows si intr-un fisier arata visual c+++ directx 9.0c si inca un program care nu imi mergea. Funda celui care imi spune cum se numea acel program ca vreau sa ma joc.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

...cred ca mai este vorba si de NET Framework 3.5

| Andreeas2011 explică (pentru neluL):

Framework 3.5 l-am descarcat demult timp

| neluL a răspuns (pentru Andreeas2011):

Programul te ajuta la instalare sau in joc?

| Andreeas2011 explică (pentru neluL):

Cred ca in joc nu stiu sigur

| neluL a răspuns (pentru Andreeas2011):

Pai in joc sunt astea 3, la instalare ai Daemon Tools, winrar.

| Vladutelu a răspuns:

SAlut, Poate ai placa de baza sau procesorul prea mic sau nu este ceva compatibil, oricum poti sa faci sa-ti mearga descarcand OVERCLOCK si facand upgrade la procesor si placa de baza. Tutorial la Placa de baza (http://www.youtube.com/watch?v=MH2n0fmxA6Q) si tutorial procesor (http://www.youtube.com/watch?v=lD1a1Yz5Zzo) daca e altceva nu stiu

| Andreeas2011 explică (pentru Vladutelu):

Am rezolvat problema demult, iar problema era ca nu aveam driver