| WHITE99 a întrebat:

Sall all am nevoie de ajutor de la un expert area 51. Vreau sa-l joc online si game spy imi zice sa revin mai tarziu ca si cand nas avea internetul conectat.cred ca numi recunoaste internetul pentru ca am internet de la RCS RDS (DIGI)

Răspuns Câştigător
| BadBoyyUS24 a răspuns:

Probabil e de la internat dar nu prea cred deoarece rds e cea mai buna firma de internet din Romaniawinking iti sugerez uninstal la joc si dupa aia il instalezi din nou si uninstal si la gamespy si apoi lasi totul de la sine big grin

| WHITE99 explică (pentru BadBoyyUS24):

Mersi

| WHITE99 explică (pentru BadBoyyUS24):

Game spy nici nu l-am instalat dar mersi pentru raspuns

| WHITE99 explică (pentru BadBoyyUS24):

Bad boy ai mess?

| BadBoyyUS24 a răspuns (pentru WHITE99):

Cu placere! big grin si da am mess

| WHITE99 explică (pentru BadBoyyUS24):

Scuze dar nu e de la internet pentru ca am mai avut o problema tot cu area 51 aveam trainer si cand incercam ultima misiune cand sa porneasca se inchida practic disparea de pe ecran am sters trainerul si acum merge

13 răspunsuri:
| WHITE99 explică:

Mersi bad boy

| WHITE99 explică:

Adauga-ma pe mess marianaurelf@yahoo.com sa vb mai usor

| WHITE99 explică:

Bad boy + tot cei care sunt romani sa ma adauge pe mess marianaurelf@yahoo.com si cei care stiu cum rezolv + mi-am dezvoltat parerea pentru ca eu cu taicameu am incrcat pe calculatorul lui pentru ca arvem calculatoare diferite sa intram online si a mers.Cred ca hardurile mele nu na lasa sa intru online.

| WHITE99 explică:

Ma gandesc ca cum nu l-am mai jucat din vara trecuta sa nu mearga pentru ca atunci aveam internet de la romtelecom

| WHITE99 explică:

Va rog ajutor nu mai rezist imi spune cineva ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma

| WHITE99 explică:

Daca e cineva pe site si stie ce trebuie sa fac va roggggggggggg ajutatiiima cantactatima pe mess marianaurelf@yahoo.com

| WHITE99 explică:

Acum mi-am facut alta parere pentru ca n-am acum viteza la internet dar la alt pc tot cu acelasi internet i-a mers va rog ajjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuttttttttttttttttttttttttttttttoooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| WHITE99 explică:

Deci ma poate ajuta cineva? va rog care stie ce trebuie sa fac sa ma contacteze pe mesenger
marianaurelf@yahoo.com