| 5Card a întrebat:

Sall all.Am o problema la mess.De 1 luna mi-am reinstalat windowsul si am bagat programele.totul mergea ca la carte pana astazi cand am vrut sa intru pe mes dupa ce am vorbit un pic cu un prieten o aparut o eroare don't dend.am incercat sa reinstalez messu dar acea poveste tot asa imi apare.am cautat si pe net dar nimic tot asa imi apare.ce sa fac? dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Folosește utilitarul system restore și folosește un punct de restaurare cât mai vechi. Dezinstalează cu http://www.revouninstaller.com/start_freeware_download.html tot ce ține de messenger (SweetImPack dacă îl ai instalat). Dacă nu funcționează, cea mai bună soluție este reinstall la Windows deoarece dacă messengerul îți face probleme este posibil ca și celelalte să-ți facă de-acum încolo.