| Habsen a întrebat:

Sall! Am gasit odata fara sa vreau masina asta pe GTA San Andreas:http://www.google.ro/......tp?/imgres pot face sa o gasesc din nou? sau este un cod pentru ea?

Funda

Răspuns Câştigător
| pHoNnNe a răspuns:

Folosind IMG Tool (google). Il pornesti, apoi selectezi gta3.img din GTA SA/models...dai F2 sau Search si cauti numele fisierului. Dupa care dai replace sau Ctrl+R. Sunt 2 tipuri de fisiere, dff si txd, le inlocuiesti doar pe acelea care le-ai descarcat. bafta

7 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

Probabil aveai mod, in gta san andreas original, nu este ford mustanghappy bafta

| Habsen explică (pentru pHoNnNe):

Atunci l-am scos de pe net gta-ul...si daca aveam mod, cum pot baga iar?big grin

| pHoNnNe a răspuns (pentru Habsen):

Ori iei skin cu skin si le pui, ori iti iei gta mod...

| Habsen explică (pentru pHoNnNe):

Cum adica skin cu skin?

| pHoNnNe a răspuns (pentru Habsen):

Adica iti iei un program,nu mai stiu cum se numeste,in care cauti skinuri pe net,le descarci, intri in program, si acel fisier, sa spunem ca skinu` e cu un bmw x6, se numeste sultan.dll,cu programu` ala, stergi sultan.dll care este acolo, si il pui pe ala care e skinul, dar daca vrei sa pui mai multe masini, ai mult de lucru...iti recomand gta san andreeas vip mod v3

| Habsen explică (pentru pHoNnNe):

Eu vreau doar masina aia....ma poti ajuta cumva sa o pot baga? am skinu ala de care zici u descarcat de pe GTAinside dar nu stiu cum sa-l bag in gtabig grin

| Habsen explică (pentru pHoNnNe):

Nu poti baga idu meu(dobra_deyu89) ca sa imi faci u?big grincu team viewer

| pHoNnNe a răspuns (pentru Habsen):

Folosind IMG Tool (google). Il pornesti, apoi selectezi gta3.img din GTA SA/models...dai F2 sau Search si cauti numele fisierului. Dupa care dai replace sau Ctrl+R. Sunt 2 tipuri de fisiere, dff si txd, le inlocuiesti doar pe acelea care le-ai descarcat. bafta