| Nebunu_Alexutzu_1998 a întrebat:

Sall.Am o problema....Nu imi merge sa iau Fifacrying.Am incercat aproape tot ce se putea...Am luat Fifa 2008, 2009,2010,2007 si nu mi-a mers niciunul imi tot zicea "Please insert correct DVD-ROM, select OK and restart application".
Am incercat sa iua si Uefa Champions League si tot nu-mi mergea....imi tot dadea Eroare.Va rog ajutati-ma.Dau funda:X

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu ai copiat crackul in folderul unde ai instalat jocu`, cracku` il poti lua dupa google sau daca iei jocurile dupa trackere, ti-l da acolo si tu trebuie doar sa-l copiezi.

| Nebunu_Alexutzu_1998 explică (pentru JoshuaNNN):

Creca e problema cu placa video.de pe ce site iau placa vide?

| JoshuaNNN a răspuns (pentru Nebunu_Alexutzu_1998):

Daca ai nVIDIA, www.nvidia.com si cauti acolo modelul placii, pentru ati www.amd.com.