| pufuleteno1 a întrebat:

mi-am reinstalat windows-ul, acesta fiind xp si am bagat driverele originale totul normal... dar cand am terminat am vazut ca nu am suntet. bun : am reinstalat din nou si tot nu merge nu stiu ce sa mai fac crying va rog sa ma ajutati la win 7 aceleasi drivere merg perfect...

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cauta driverele pentru placa ta de baza, specific pentru win xp. Le gasesti la producator!

| adrianadi97 a răspuns:

Instaleaza-ti ``realtek`` ca driver de sunet si totul ar trebui sa fie ok.Bafta!

| K0sti a răspuns (pentru adrianadi97):

Cum sa instaleze "realtek"? Stii tu ca are placa de sunet realtek? Sau realtek un driver universal valabil si nu stim noi?