| adi97 a întrebat:

Sall dau funda! Cine sti un joc de strategie in care exista popoare reale adica Imperiul Otoman, sau Impriul Roman pentru ca nu conteaza epoca istorica numai sa fie o epoca adevarata din istorie si cel mai important sa vezi lupta pe care o porti cu o armata mare aica nu ca in jocurile total war cu 2000-3000.Nu as vrea terinte mari cam placa video 64 si 512 ram cam asa.PLZZZ

2 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Poi un joc online ar fi Travian
Merge pe browser foarte bine. Sper ca te-am ajutat

| adi97 explică (pentru Căƚăʅιɳ):

E cam de copii sincer si din cte am vazut eu nu prea poti sa iti faci multa amata. Poti sa iti faci inn medie de 50 000?