| Bossutz a întrebat:

Sall.crying mai de mult eram suparat ca e greu sa fac calul, l-am facut si acum nu pot sa fac calul armat, e cam greu si trebuie si oameni, ce sa fac? Am evoluat destul de mult am fms +9 si mortala +7, si alte iteme bune, app lv 35... dar problema sunt oamenii care trebuie sa ma ajute, ce sa fac? Si chestia aia cu pergament evolutie, si cu calul incepator, cum fac?

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

In primul rand fa lv 10 la cal, pentru fiecare lv trebuie cate-o medalie de cal. Levelu la cal e usor de facut, trebuie doar sa mergi de la punctu a la punctu b de pe harta.
In momentu in care ai lv 10 la cal mai ai nevoie de-o medalie de cal ca sa poti incepe misinea pentru cal armat.
Iti trebuie 4 oameni de lv 40+. Ii cauti tu prin map1 sau dai pe striga. rogi frumos sa te ajute la armat. Daca vor sa te ajute te ajuta daca nu, nu asta e. cauti in continuare.
Odata ce ai 4 oameni de lv 40+ faci grupa cu ei (tu trebuie sa fii lideru grupei), ii trimiti in oaza (centru desertului) si cand ei ajung acolo te anunta pe tine sa dai start misiunii, apoi mergi si tu in oaza sa-i ajuti la omorat de serpi arcasi si arcasi scorpioni.
Cu 4 oameni de lv 40-50 termini misiunea in vreo 10 min.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Despre ce vorbesti copil obsedat de metin2?

| Verdant a răspuns (pentru OnuOnulică):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))) Daca nu intelegi, nu-l face obsedat.