| Qwertyuop2389 a întrebat:

Sall! Mi-am instalat fishbot si vreau sa il folosesc dar imediat ce il deschid imi apare o intrebare cu semnul intrebarii si ma pune sa raspund cu da sau nu.Ce as putea face?

Funda+Vot

Multumesc

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuia sa pui intrebarea la T/A, poate asa gasesti raspunsul! Deci, iti apare o intrebare cu semnul intrebarii...din cunostintele tale ar putea sa aiba si alt semn la urma?
Si de ce nu spui ce-ti zice in intrebare? E cumva secreta? Sau este un test pentru a descoperi persoane cu puteri telepatice?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Qwertyuop2389 explică (pentru neluL):

Intrebarea aia cu semnul intrebarii are numai semnele intrebarii nimic mai mult si ma pune sa raspund cu da sau nu

| neluL a răspuns (pentru Qwertyuop2389):

Fa-mi un print screen sa vad si eu.